25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

  • Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).
Brněnské metro 87%
3 3

Brněnské metro

Hodnocení čtenářů

Hodnocení čtenářů

Pohlaví čtenářů

Pohlaví čtenářů

Bogdan Trojak

Štítky

Názory

Tyto názory jsme vybrali pro rychlý přehled.
Může existovat více názorů (i netextových), než vidíte. Navštivte, prosím Názory na knihu.

úroveň založená na uživatelově počtu přečtených knih 15.7.2008

Jediná prozaická kniha, kterou tento vinař jemné a náročné poezie napsal. Pokud trošku znáte Brno a současné básíky, kteří jím prošli, je to něco pro vás. A pokud ne, možná si ji stejně užijete. Je to naprosto úžasná záležitost, já se u toho smál od začátku do konce. Lehce fantaskní příběh úžasně paroduje charaktery skutečných básníků a Brněnské prostředí, zároveň je použit velmi zajímavý, jemný a vskutku básnický jazyk a celé dohromady to působí nádherně.

úroveň založená na uživatelově počtu přečtených knih 20.7.2008

Úžasná vtipná a velice čtivá záležitost, pro nás Brňáky tuplem. Velice vtipné příběhy o brněnské básnické generaci 90.let, víně, podzemí a všemožných více i méně fantaskních událostech rozhodně musím doporučit. Navíc, jak se dá očekávat od autora, básníka, je všechno napsáno naprosto výborným jazykem, což čtení dostává do úplně jiné roviny :) .

úroveň založená na uživatelově počtu přečtených knih 8.4.2009

Vtipná, čtivá knížka netradičního formátu, se kterou se určitě nebudete nudit. Upoutá vaši pozornost nejen při jízdě brněnskými nebo jinými dopravními prostředky, ale i kdekoliv jinde. Jednotlivé příběhy jsou tak strhující, vtipné a přesto stručně napsané, že se neodtrhnete, dokud je nedočtete. Knížka obsahuje zajímavé jazykové experimenty a graficky si s ní autor a redaktoři opravdu zajímavě pohráli. Doporučuju ke čtení všem, Brňákům téměř jako povinnou četbu :o)

Související knihy

Edice

Ukázat edice bez obrázků