25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

• Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Co právě čtete?

Vytvořeno: 14.2.2011 14:46
Poslední příspěvek vložen: 5.9.2012 22:37
Počet příspěvků: 28

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 5.9.2012

Nedávno jsem dočetla knihu Nebezpečná minulost od Morrella…tímto chci jen doporučit, kniha mě opravdu nadchla :)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 13.5.2012

Právě čtu Ivana Krause – Má rodina a jiná zemětřesení. Krausův humor je úžasný. Při čtení jednotlivých povídek se musím smát opravdu nahlas, takže se za mnou lidé otáčí :-)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 3.5.2012

Všude jsem slyšela o Okse Pollockové jako o ženském Harrym Potterovi a jelikož jsem jeho velkou fanynkou,neznělo mi to špatně:)Jednou jsem tu knihu zahlédla v knihovně a už to bylo:DTak teď už dočítám poslední stránky.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 9.9.2011

Koupila jsem si v antikvariáru Strašidlo canterwillské a jiné prózy od Oscara Wilde. Četla jsem to naposledy před pár lety a kniha se někam zašantročila. Je zajímavé, že člověk po letech stejnou knihu vnímá poněkud jinak a najde v ní věci, kterých si předtím nevšiml.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 17.8.2011

Lirael,druhé pokračování Sabriel od Garth Nixe.Mrkněte se,je to fakt super knížka.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 23.6.2011

František Křelina – Každý své břímě Robina Hood – Howard Pyle, ale teď jsem na čtení docela dost kašlal :/.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 5.6.2011

Dneska jsem se prohraboval knihovničkou a narazil jsem na „Knížecí život“, rozhovory Karla Schwarzenberga s Karlem Hvížďalou, dotýkající se života knížete, jeho pohledu na českou společnost apod. Četl jsem to asi před 3 lety a rád si to přečtu znova s odstupem toho, že se za tu dobu z knížete stala i taková marketingová ikona :)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 3.6.2011

Tak momentálně jsem nakousla poslední díl Temné Věže od Kinga.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 29.5.2011

Jock: to vypadá dobře :)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 27.5.2011

Nejúspěšnější hra dnes již neexistujícího divadla Fénix a jeho takřka jediného autora Sejčka jménem Božský princip byla založena na téže myšlence. Už je to pěkných pár roků, co jsem na té hře byl, ale co si pamatuji, byla celkem vtipná :-) Scénář se dá stáhnout zde: http://scenare.sejcek.net/index.php?…

« Předchozí 1 2 3 Další »