25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

• Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Co právě čtete?

Vytvořeno: 14.2.2011 14:46
Poslední příspěvek vložen: 5.9.2012 22:37
Počet příspěvků: 28

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 14.2.2011

Jen se pochlubte, co máte zrovna rozečteno… ;-)

Cormac MaCarthy : Tahle země není pro starý a Jerome Klapka Jerome Tři muži na toulkách a Bibli :-)

Jéje, já toho vždycky čtu spoustu najednou v různých situacích… Teď čtu ve škole v mobilu anglicky Harry Potter- Three Short Stories od Bruce T. Forbese, před spaním od Pratchetta- Erik a během dne Tři tatínci a maminka :-) Do toho občas vložím nějakou báseň :-)

Zrovna čtu taky McCarthyho a to Dítě boží (dost drsné!), po jeho Cestě, která mě chytla a nepustila až do konce, je to dost změna a nevím jestli k lepšímu. A dál mám rozečteno: Temná Věž VI.: Zpěv Susannah – Stephen King, Na cestě – Kerouac, Darren Shan VII.: Lovci z přítmí – Darren Shan, Jatka č. 5 – Kurt Vonnegut a Deníky – Virginia Woolfová … A to jsem se zařekla, jak budu číst najednou vždy jen JEDNU knihu, bohužel se mi to moc nedaří. :-) Vždycky otevřu něco, na co mám momentálně chuť a pak se mi to takhle hromadí. A navíc bych měla číst radši k maturitě a to mě čeká Hrabal a Čapek.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 15.2.2011

Tak jsem si ukořištila Mrtvou zónu od Kinga a nestačím se divit. Jsem teprve na začátku, ale už mě ta knížka chytla a čtu a čtu…akorát mě zas naštve, až jí dočtu. Ale příběhem mě naposledy takhle chytla Kingova kniha Srdce v Atlantidě :)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 15.2.2011

Jo Srdce v Atlantidě se mi taky moc líbilo a Mrtvou zónu jsem dostala od sestry, ale teprve se na ni chystám. Viděla jsem ale ten film a je ten byl celkem vydařený

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 16.2.2011

Tak McCarthyho sem dočetla nahrazuju ho Josuhou Ferrisem a Pak byl s námi konec.

Alex Haley – Kořeny. Už jsem to jednou před lety četla, ale teď jsem z toho úplně paf!

Bezva téma. Právě čtu V pavučině sítí (Albert-László Barabási) – kniha se zabývá sítěmi všeho druhu (internet, sexuální partnerství, chemické reakce v biologických organismech,…).

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 17.2.2011

papi: To zní zajímavě, chápu to dobře, že se kniha zabývá fenoménem scale-free sítí? To abyh ju začal shánět :-)

« Předchozí 1 2 3 Další »