25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

• Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Vlastní tvorba

Vytvořeno: 5.5.2011 23:42
Poslední příspěvek vložen: 18.5.2012 09:48
Počet příspěvků: 11

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 18.5.2012

Liguana: Já tě přece nesoudím, napsala jsem jen, že to nechápu. Kolik toho přečteš a co čteš je přece tvá věc…

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 3.5.2012

Alix:Když ti udělám radost,tak už přečtu asi 4 knihy měsíčně.Ale rozhodně bych nesoudila lidi podle toho,kolik knih přečtou!Navíc v poslední době jsem neměla čas na čtení,jelikož jsme toho neměli zrovna málo do školy:( Tak buď tak laskav,a nesuď můj výrok.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 1.9.2011

S1M0NE, já ti nevím. Taky moc času nemám, ale jednu za měsíc, když „hrozně ráda čtu“, to si představit neumím. Aby mne někdo nechápal špatně, beru tu jednu knihu za měsíc, nechápu jen „hrozně ráda čtu“?

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 29.8.2011

Ale tak zase ber, že důležitá je kvalita, ne kvantita. Nevidím důvod, proč by člověk co má čtení rád nemohl přečíst jen jednu knihu měsíčně (a může to být třeba zrovna objemný Tolstoj nebo Dostojevskij)…v tom nevidím žádný problém. Navíc ne každý má na čtení čas i když by se mu rád věnoval. ;)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 28.8.2011

Nerozumím ti. Přečteš jednu knihu za měsíc a říkáš, že hrozně ráda čteš?

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 28.5.2011

Pravda je, že jsem taky nějak polevila.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 26.5.2011

Pravda je, že od té doby, co zde byla zrušena vlastní tvorba, tak už jsem nic nenapsala :) možná škoda..

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 18.5.2011

Jock: Zajímavý, až budu mít víc času, něco z tvojí tvorby si určitě přečtu. Já teď zrovna rekonstruuji stránku, kde se objeví i několik mých povídek, tak až to bude hotové, taky hodím odkaz :)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 13.5.2011

Tak já sem teda hodím odkaz, abych to rozhoupal :-) Píšu teď už bohužel mnohem míň než dřív, ale něco z toho se přece jen občas objeví na http://jock.bloguje.cz/ (i když ty texty teda s blogem, jak si ho já představuji, nemají nic společného). Jinak ještě občas tvořím něco jako cestopisy, ale to je jenom pro kamarády a nikde to zveřejněné není.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 12.5.2011

Ale jo, bylo nás přece docela hodně, co jsme se snažili něco vytvořit…

« Předchozí 1 2 Další »