25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

• Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Lidi, pojďte si povídat, prosím!

Vytvořeno: 20.11.2011 21:10
Poslední příspěvek vložen: 11.6.2012 20:44
Počet příspěvků: 38

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 11.6.2012

Takže to tu trochu umřelo, ale… je tu někdo, kdo ještě navštěvuje školu? Pokud ano, jak vám to jde?

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 7.4.2012

Hezké velikonoce všem!

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 9.1.2012

trpaslyk: Tak to se těším, až ji dočteš a poreferuješ nám :-) Vypadá to moc zajímavě!! Milénium mě také naprosto pohltilo, tak doufám, že i tahle kniha bude stát za to!

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 9.1.2012

Já jsem dostala knížku Milénium, Stieg a já, kterou jsem si opravdu přála, jako takové připomenutí trilogie, která mě vloni úplně pohltila.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 7.1.2012

Já jsem našla pod stromečkem Drž mě pevně, miluj mě zlehka a pak třetí díl ságy Píseň ledu a ohně… Ale mám toho ke čtení tolik, že nevím, kdy se k tomu dostanu :-(

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 7.1.2012

Já dostal dvě knihy Pátý elefant a Robin, akorát se k nim dostanu až po skončení zkouškového :-(

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 3.1.2012

Zdravím všechny v novém roce, tak jak bylo? Davide, já jsem samozřejmě dostala, mimo jiné, tři knihy od Kinga, což mne velice potěšilo, ale dvě už mám přečtené, což je mi líto, ale nedokážu odložit, dokud nedočtu.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 25.12.2011

Taky se přidávám… Pěkný Vánoce přeju :). A co jste dostali?

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 24.12.2011

Veselé Vánoce!!!

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 24.12.2011

Klidné Vánoce a hodně času na čtením přeji všem našim uživatelům :-)

« Předchozí 1 2 3 4 Další »