25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

• Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Podněty a návrhy

Vytvořeno: 1.9.2008 20:26
Poslední příspěvek vložen: 23.10.2015 13:32
Počet příspěvků: 148

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 23.10.2015

Zdravim vývojáře, nešlo by udělat i verzi webu pro mobily? Případně mobilní aplikaci pro nejrozšířenejší platformy?

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 9.11.2012

Zdravím vývojáře webu a pro případné chvíle ukrutné nudy sem hážu pár námětů na vyšperkování poliček :)

1. obecně (tedy nejen u poliček, ale například i v seznamu přečtených knih) zobrazovat vedle knihy i autora
  2. hodila by se možnost přetahovat knihy mezi poličkami a/nebo
  3. možnost již v seznamu přečtených knih vedle názvu(a autora) mít rolovací seznam s poličkami (u každé knihy)
  4. a nakone to nejnáročnější…řadit v rámci poliček knihy podle autora/názvu/času automaticky
úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 1.12.2011

repli2dev: Chtěla jsem si to vložit na svůj profil na čsfd a vždycky se mi to nějak rozdělí, celý ten kód, část je tam kde chci a část se přesune nakonec celé stránky. Ale není to nic důležitého, až na to bude chvilka času, tak se mi na to mrkne přítel, jestli tam nemám jen nějakou telecí chybu :-)

Jsem rád, že jste v té nápovědě i našli co jste hledali. A pokud jste něco nenašli sem s tím. Není nic jednodušší než to tam doplnit.

Verrrunka: Co přesně se ti nepodařilo?

Taky jsem už použila nápovědu a pomohla mi.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 30.11.2011

Nápovědu jsem ocenila hlavně když jsem do názoru na knihu chtěla přidat odkaz na jinou, takže formátování textu :-) Samozřejmě jsem se dočetla, co jsem potřebovala. Pak ještě vložení interaktivního bloku na stránky, což se mi bohužel nepovedlo, ale rozhodně ne chybou nápovědy. :-) Myslím, že je vše vysvětleno srozumitelně a přehledně.

A na diskutování o knihách má stejný názor jako BLeeCraleek. Rozhodně bych to ocenila. ;-)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 29.11.2011

Nápovědu jsem použila snad jednou a to si mě přinutil, jsem chronický nikdy-nečtu-nápovědu. Srozumitelá mi ale přijde pěkně. Mám touhu diskutovat i obsah knihy, hlavně spojlery :-) A byla bych moc ráda kdyby taková možnost byla, bez takových věcí jako je rozklikávání diskuzí u názorů.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 21.11.2011

Takové malé sondování:
- Použil někdo z vás nápovědu? (Pokud ano, našli jste v ní co jste hledali? Jaká vám přijde její struktura a srozumitelnost?)
- Máte potřebu/touhu diskutovat u svých názorů i obsah knihy (spoilery atd.)?

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 26.10.2011

I Jičín by připadal v úvahu :-)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 26.10.2011

To repli2dev: zkus i jiná města, sleduju docela dost dění v různých knihovnách a někde mají opravdu extraaktivní knihovníky, kteří jsou pro každou špatnost. Pokud jde o nějakou formu zviditelnění, která by byla zdarma a neplacená, a navíc by (to je můj předpoklad, nemusí se samozřejmě vyplnit) přinesla spíš kvalitnější uživatele, které to opravdu zajímá, – zkus oslovit přes nějakou sociální síť nejrůznější knihovny, které tam mají založené a aktivně spravují své stránky, s prosbou, aby tam umístili odkaz nebo třeba pár slov doporučení na tenhle web. Třeba velmi aktivní po této stránce je knihovna města Ústí nad Orlicí, Knihovna města Olomouce, knihovna Univerzity Palackého v Olomouci a jiné další. To by mohlo být ku prospěchu, ne?

« Předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15 Další »