25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

• Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

co to tu taky nějak rozjet?

Vytvořeno: 16.9.2008 21:50
Poslední příspěvek vložen: 2.11.2009 22:51
Počet příspěvků: 52

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 2.11.2009

Mně tam zůstal Egypťan Sinuhet, tak jsem byla celkem spokojená. Ale stejně si myslím, že to bylo celé takové nedomyšlené.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 2.11.2009

„Moje“ knihy se nedostaly ani do finále. První, co jsem začal číst po finále, byla kniha Saturnin! No, nic proti němu nemám, ale to už se mi zdála lepší Babička. A Malého prince si asi budu muset přečíst znovu. Na poprvé mi zas tak moc nedal.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 21.10.2009

Pročpak?

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 21.10.2009

Zklamalo mě to…

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 20.10.2009

Proč ne? Babička patří do našeho kulturního fondu a hodně lidí to tak asi bralo. Mně se Babička líbí, ale připouštím, že jako knihu srdce bych ji nedala. Škoda, že je to povinná četba. To odrazuje.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 19.10.2009

Finále jsem minul, ale se Saturninem a Malým princem jsem spokojen. Jen naprosto nechápu tu Babičku.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 19.10.2009

Sledovali jste finále? Jak jste spokojeni s umístěním na prvních třech místech? Já celkem jo.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 12.10.2009

Tak dneska jsem se pustila do jeho druhého dílu Stopařova průvodce, jsou to knížky které mě dokážou zaručeně rozesmát, Adams má opravdu komediální talent. :)

Tak dneska jsem se pustila do jeho druhého dílu Stopařova průvodce, jsou to knížky které mě dokážou zaručeně rozesmát, Adams má opravdu komediální talent. :)

Ahojky,dobré téma.Pro mně je výborný spisovatel a člověk pan Jiří Stránský.Jeho knihy sice popisují smutné období 50 let a život v pracovních táborech.Ale jsou plné takového krásného člověčenství.Pro seznámení doporučím Tichou poštu.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »