25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

• Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

čau

Vytvořeno: 17.9.2008 20:37
Poslední příspěvek vložen: 4.10.2008 12:18
Počet příspěvků: 7

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 4.10.2008

Ano,ano,ano! Určitě se po nějaké době víc rozpovídáme,nebo rozepíšeme,protože se jaksi budeme lépe „znát“. A mne osobně hodně zajímá,jak jsem taky párkrát psala,o čem jsou knihy,které neznám. A taky mne zajímají názory na knihy,které jsem četla.

Nevím, jak na toto reagovat, nicméně se alespoň pokusím.

Za tu krátkou dobu, co tento web funguje, jsem měl už několikrát chuť smazat některé příspěvky, nebo alespoň taktně upozornit uživatele (někdy byste se divili, které), že se mi jeho projev nelíbí. Nicméně uživatelů zde, jak jistě vidíte, zas tak velké množství není a já je nechci odrazovat zbytečně přísným moderátorským přístupem.

Toto vlákno, myslím, nikomu nevadí, stojí tak nějak bokem, takže nevidím důvod něco mazat. To však neznamená, že bychom nestáli o kvalitní tematické diskuse. Nevzpomínám se, že by se zde někdo takto vyjádřil, spíše naopak. Už několikrát tu padla žádost o to, aby uživatelé psali názor na knihy, které četli, a nespokojili se jen s hvězdičkami.

Určitě nenudí,jinak bychom tu nebyli.Zkusím přečíst nějakého Petera Jamese,o kterém,přiz­návám,jsem před tím neslyšela a chtěla bych si,opět díky těmto stránkách,přečíst Sto roků samoty.Tu knihu tu hodně lidí chválí,což je pro mne směrodatné. Takže,dobře,že tu jsme…

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 2.10.2008

SPíš bych diskutovala o knihách obecně,o literatuře a o tvorbě vůbec.Ale takových diskuzí je tolik,že to zřejmě místní uživatele nudí..

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 30.9.2008

ale notak alespon se tu vubec nekdo snazi nejakou diskuzi rozjet ;)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 30.9.2008

Jak se říká: Asi bych to moc nehrotil…

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 29.9.2008

Zajímavá diskuze..Do diskuzí bych toto neřadila a být administrátorem,tu­to diskuzi bych smazala..