25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

• Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Kolik knih přečtete průměrně za měsíc?

Vytvořeno: 18.11.2008 16:33
Poslední příspěvek vložen: 26.9.2012 17:30
Počet příspěvků: 101

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 26.9.2012

Já většinou 2–3.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 27.7.2012

Poslední dobou přečtu knih méně a méně. Když jsem na koleji, tak číst moc nestíhám. Většinou jsem utahaná ze školy, takže pustím seriál :) Dříve to bylo i 4–5, teď je to bída. Jsou ale prázdniny, tak se snažím :D

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 10.6.2012

Já taky čtu strašně ráda, bohužel nějak nemám pořád čas číst… když se dívám kolik knih mám rozečtených tak je mi z toho smutno… tak ráda bych je dojela no bohužel jsem v jednom kole a na čtení toho času moc nezbude… už aji v tom dopravním prostředku čtu raději věci do školy :-( takže myslím, že když napíšu že přečtu dohromady tak jednu knihu měsíčně, bude to asi pravda… hmm těším se na prázdniny… :-) doufám jen že nebudou jako ty minulé protože tam jsem stěží překousala tak akorát Mistra a Markétku… TRPÍM… :D

Koukám, že občas je dobrý zamyslet se nad tím, co dělám celý dny…

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 3.5.2012

Alix:ne,už jsem v pokročilejším stádiu,takže asi tak 4:D

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 15.3.2012

Ahoj, čtu tady že někdo přečte 30 knih za měsíc? no páni to je asi v důchodu? :) já osobně přečtu maximálně 5–6 knih měsíčně teda pokud mi v tom moje domácí povinnosti a dcerka s manželem nějakým stylem nezabrání :D No pokud by byly ty knihy 100 – 200 stránkové tak bych jich asi přečetla mnohem víc. U mě také záleží na tom jak mě zaujme kniha když mě to chytne mám 400 stránkovou přečtenou za 3–4 dny.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 31.10.2011

To jo, třiceti komxům do měsíce bych věřila, třiceti knihám už moc ne.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 9.9.2011

Čtu vlastně pořád. Knihy už kdysi přečtené i knihy nové. Nemám problém číst dvě najednou. Ovšem takové extrémy, jak tady čtu, to teda nechápu. Někdo miluje knihy a přečte jednu za měsíc a někdo miluje knihy a přečte jich třicet za měsíc! Tak to spíš věřím té jedné! Anebo těch třicet jsou komixy, to by se dalo zvládnout.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 2.9.2011

Kolik přečtu knih za měsíc?Záleží na více okolnostech,ale v průměru tak 5knih do měsíce.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 28.8.2011

Liguana:Jednu za měsíc? A to ti stačí?

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 18.8.2011

Asi jednu:)

« Předchozí 1 2 3 4 6 9 11 Další »