25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

• Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Podněty a návrhy

Vytvořeno: 1.9.2008 20:26
Poslední příspěvek vložen: 23.10.2015 13:32
Počet příspěvků: 148

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 27.10.2008

Píšu si to do TODO listu.

Ohledne Sienkiewicze, bohužel Ti nedokážu doporučit nic jiného než Google. Jestli píšeš něco jiného než školní referát, tak hodně štěstí.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 27.10.2008

určitě by nebylo od věci psát i o autorech, nejen o knihách. Sháním materiály k Henryku Sienkiwiczovi , nikde toho moc není, na netu ani v knihovnách. Má někdo nějakou radu?

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 4.10.2008

Datum registrace se bohužel neuchovává.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 4.10.2008

Bylo by to fajn, to uznávám, ale nyní jsou věci, které dostávají přednost. Takže jediné, co na to mohu říct, je, že si to napíšu do TODO listu. Nicméně děkuji, snad na to někdy příjde řada.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 3.10.2008

Zdravím!
Docela by se mi líbilo mít možnost informace o knize nejenom schválit nebo odstaranit, ale i editovat. (myslím tím už před schválením) Jde o to že text je třeba v pohodě, ale jsou v něm hrubky a teď když to chci opravit, tak to nejdřív musíme schválit a potom editovat, nebo úplně zrušit a přidat znova…

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 30.9.2008

A co takhle hledání uživatele podle data registrace?

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 25.9.2008

Myslíš konkrétní čas? Datum posledního přihlášení je u všech uživatelů zobrazeno v sekci „Uživatelé“.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 24.9.2008

Je možné,aby se u každého uživatele ukazovalo,kdy se přihlásil?

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 17.9.2008

To jsem si jenom myslela..Jsem ráda,že jsem vyvedena z omylu.I když mi přijde zvláštní,že podobní uživatelé třeba vůbec podobní nejsou..

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 17.9.2008

dík za odpověď a za snahu o vyřešení...­..myslím, že je to dobrá sekce :-)

to Velamen → no jak mi bylo vysvětleno, tak to nejsou lidé, kteří mě mají mezi oblíbenými, ale měli by to být lidé, kteří četli podobné knihy jako já (vypočítáváno jako průměrná podobnost mezi knihami v čtenářských denících) – teda aspon jak jsem to pochopila a jak to píše papi :-)