25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

• Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Co právě čtete?

Vytvořeno: 14.2.2011 14:46
Poslední příspěvek vložen: 5.9.2012 22:37
Počet příspěvků: 28

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 27.5.2011

S1M0NE: Je to docela legrace, ale nedá se tam popřít takový ten americký mainstreamový styl :) nevím, jak se ti to bude líbit. :)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 26.5.2011

Verrrunka: Tak to zní zajímavě, dlouho jsem nečetla nic jen tak pro zasmání, takže si to hážu na svůj seznam knížek, co se chystám číst. Dík za tip ;)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 26.5.2011

Včera jsem začala číst knihu- Když bohové dělají průsery. Je to o řeckých bozích, kteří jsou samozřejmě nesmrtelní a proto žijí i v dnešním Londýně. Snaží se sehnat si práci a dlouhé chvíle tráví různými vrtochy. Zatím docela legrace :) Afrodita např. provozuje erotickou linku :D

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 12.5.2011

Momentálně jsem se vrátila k české klasice a před spaním čtu K.V.Raise – Povídky, s podtitulem Rodiče a děti. Kromě toho, že je to bravurně napsané, je to opravdu hodně smutné.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 6.3.2011

Remor: Hodně krkolomné jméno autora/ky :-) o čem to vlastně je??

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 6.3.2011

Právě čtu Přežila jsem od Immaculée Ilibagizy. Jsem na začátku…Zatím se mi moc líbí.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 5.3.2011

Dostala jsem " Stephen King jde do kina", což je pár povídek, které byly zfilmovány a „Pod kupolí“. Snažím se číst obě najednou a jsou to nervy, protože ani od jedné se nemůžu odtrhnout. Paráda!!!

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 17.2.2011

Jock: V úvodu se rozebírají i jiné modely sítí, ale cca 75% knihy se zabývá právě těmi bezškálovým sítěmi. Je to ale jen takové obecné povídání. Jestli už o tom něco víš, asi bych se porozhlédl po jiné knize.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 17.2.2011

papi: To zní zajímavě, chápu to dobře, že se kniha zabývá fenoménem scale-free sítí? To abyh ju začal shánět :-)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 16.2.2011

Bezva téma. Právě čtu V pavučině sítí (Albert-László Barabási) – kniha se zabývá sítěmi všeho druhu (internet, sexuální partnerství, chemické reakce v biologických organismech,…).