25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

• Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Lidi, pojďte si povídat, prosím!

Vytvořeno: 20.11.2011 21:10
Poslední příspěvek vložen: 11.6.2012 20:44
Počet příspěvků: 38

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 24.12.2011

Krásné vánoce všem čtenářům i jejich blízkým!

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 23.12.2011

Veselé Vánoce všem!! A mnoho nových knih pod stromečkem, brzy si o tom popovídáme :-)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 19.12.2011

Když se to vezme kolem a kolem… tak ta sleva by mě stejně motivovala nakupit toho víc… Což zrovna u knih asi nevadí… Ale u jiných věcí mi to vadí třeba docela hodně.

repli2dev: no tobě jistě :-)

Hmm, že bych si posunul Vánoce? Ono by se to mohlo finančně velmi vyplatit :-D

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 18.12.2011

28.12. je v knihkupectví Dobrovský sleva 30% na vše :).

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 13.12.2011

david66: taky mě zaujala, už na ni mám rezervaci v knihovně

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 7.12.2011

david66: Já jsem si ji jen prohlížela v knihkupectví, většinu knih jsem ani neznala a to mám docela slušný přehled, myslím :-) Z knihovny jsem měla 1001 filmů, tam se mi informace zdály hodně odborné, pro mě až zbytečné. Pokud to bude podobné, nevím, zda by to pro mě bylo užitečné. Ale asi záleží na každého zájmech :-)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 7.12.2011

Nevíte někdo něco o knize „1001 knih, které musíte přečíst, než zemřete“? Vypadá to vcelku zajímavě.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 1.12.2011

Alix: Za ty prachy by jí to nic neudělalo.. :-D