25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

• Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Jaký žánr knih máte nejraději?

Vytvořeno: 18.8.2011 20:33
Poslední příspěvek vložen: 1.1.2013 15:22
Počet příspěvků: 32

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 9.9.2011

Čtu všechno, asi jako Verrrunka, ale Pratchettem nikdy nepohrdnu. Taky mám třeba ráda encyklopedie, tam člověk najde spoustu zajímavých informací. Ale pořád nevím, co je to mystifikační román. Podle názvu sice mohu předpokládat, ale příklad?

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 2.9.2011

Já asi nemám žádný nejoblíbenější žánr, každou chvilku mám chuť na něco jiného. Tyto prázdniny mě třeba lákají detektivky, napínavé příběhy, thrillery… Pak zase určitě přijde něco jiného. Ale ať je to cokoli, tak všecko můžu prokládat Pratchettem :-) Ten neomrzí…

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 2.9.2011

Já mám rád historii.A tak se dá říct,že se ‚pohybuji‘ od pravěku až do nedávné doby.Záleží na momentální náladě.Ale nemyslím tím,že čtu jen literaturu faktu.Spíš beletristicky popisovanou historii.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 28.8.2011

Co to jsou mystifikační romány?

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 27.8.2011

Teď píšu i knihu,takže moje fantazie též jede na plné obrátky.Samozřejmě žánr fantasy:)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 26.8.2011

A kterépak jsou Tvé nejoblíbenější mystifikační romány? :)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 24.8.2011

Mým nejoblíbenějším žánrem vždycky byly postmoderní mystifikační romány, kombinující pravdivý základ doplněný naprosto vymyslenými souvislostmi a detaily. Už jsem se jich ale asi „přečetla“, takže teď žádný žánr nepreferuju a čtu všechno možné.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 23.8.2011

Já mám hodně ráda zapeklité detektivky, při kterých může moje fantazie jet na plné obrátky :-)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 19.8.2011

:)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 19.8.2011

Kromě červené knihovny asi všechno.