25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

• Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Lidi, pojďte si povídat, prosím!

Vytvořeno: 20.11.2011 21:10
Poslední příspěvek vložen: 11.6.2012 20:44
Počet příspěvků: 38

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 24.11.2011

repli2dev: no ono to asi bude tím, že lidi obecně slovenčině nerozumí… :-) což se teda dost divím(není to ještě 20 let co jsme byli jeden stát)… ale asi to bude mými slovenskými kořeny… :-)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 23.11.2011

Když čtete, posloucháte muziku? Jestli jo, tak jakou?

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 23.11.2011

Děkuji Alix za trochu rozvíření nečinnosti tady v diskuzi.Povídky od Svěráka byly opravdu příjemné.Dcera kupuje ženě druhý díl.Děkuji za její pochvalu Verunce. Repli2dev-s těmi jednou přečtenými knihami máš pravdu.Já to řeším tak,že do knihovny si přidávám opravdu nej knihy které mně hodně osloví.Ale i tak mám problém,protože jich také není málo.Jinak mám oblíbeného spisovatele pana Jiřího Stránského a od něj mám většinu titulů.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 22.11.2011

Co mě ale naštvalo byl fakt, že kniha je ze slovenštiny přeložená! (Trochu šílenost, ne?)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 22.11.2011

Já narazil na Lasicovu sbírku fejetonů O lidech a lidech a to vypadá podobně hezky. (A taky mám problém neočítat knihy, které někomu daruji ;-) )

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 21.11.2011

Přesně k tomu „milá a srdečná“ jsem také chtěla uvést Svěráka :-) Mám už připravený druhý díl jeho Povídek pro tátu k Vánocům, stydím se, ale už jsem je přečetla, a musím konstatovat, že jsou snad ještě lepší, než ty předchozí :-)

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 21.11.2011

No a vzhledem k Vánocům je potřeba knih alespoň trochu zvýšená. Akorát odhalit v knihkupectví knihu, která by splňovala:
+ Byla milá a srdečná (typickou ukázkou jsou povídky od Svěráka)
+ Přínosná (člověk si z ní něco odnese)
+ Nadčasová (lze se k ní vrátit a stále je fajn) Je obtížné a kupovat si knihy, kterou si přečtu a potom se k ní nevrátí a jen stojí v knihovně je takové smutné.

úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků 20.11.2011

Všichni jsme tady přišli kvůli knížkám, abychom si vyměňovali názory a knížky si doporučovali, nebo ne? Tak se do toho dejme, čtenáři!

« Předchozí 1 2 3 4 Další »