25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

  • Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Přidání uživatelské ikonky na vaši stránku

Pokud chcete propagovat naši stránku nebo ukázat, že jste nadšeným čtenářem, můžete k tomu použít ikonky, které jsme pro Vás připravili.

Univerzální ikonky

Univerzální ikonky se hodí především na komunitní stránky (stránky které nemají jednoho výhradního autora). Máte na výběr ze dvou formátů.

Formát 88×15

Pro tuto ikonku vložte do své stránky kód:

<a href="http://www.leganto.cz" title="Čtenáři &ndash; Leganto"><img src="http://www.leganto.cz/img/propag/tiny.png" alt="Čtenáři &ndash; tiny" /></a>

Formát 88×31

pro tuto ikonku vložte do své stránky kód:

<a href="http://www.leganto.cz" title="Čtenáři &ndash; Leganto"><img src="http://www.leganto.cz/img/propag/small.png" alt="Čtenáři &ndash; small" /></a>

6b. Ikonka čtenáře

V ikonce čtenáře se ukáže vaše přezdívka a tři vámi přečtené přečtené knihy (poslední přečtené). Tedy tato ikonka se hodí do Vaše blogu, popřípadě do Vašich osobních stránek.

Pro ikonku s Vašimi nejnovějšími knihami vložte do své stránky kód:

<a href="http://www.leganto.cz/user/icon/?id=<VAŠE-ID>" title="Čtenáři &ndash; Leganto"><img src="http://www.leganto.cz/user/icon/?id=<VAŠE-ID>" alt="Čtenáři &ndash; normal" /></a>

<VAŠE-ID> nahraďte za vaše identifikační číslo, to zjistíte z adresy na stránce profilu (v adrese je to to číslo za user=)

Pokud chcete více interaktivity a můžete vkládat html pak se podívejte na přečtené knihy.

Poslední změna: 14.10.2010