25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

  • Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Verrrunka


Notice: Trying to get property of non-object in /mnt/data/accounts/g/groopcz/data/www/leganto/leganto/app/temp/c-Nette.Template/_0c7f200dede3cfc2a41b5b63f8853374.default.phtml.php on line 16

Profil

Začala jsem vyrábět záložky do knížek, můžete se mrknout zde: http://www.facebook.com/media/set/?… nebo zde: http://verrrunka1.rajce.net/Zalozky

pokud budete mít zájem, zašlu v obálce libovolné množství, barvu i druh mandalky :)

Systémová role Moderator
Rok narození 1989
Pohlaví Žena
Naposledy přihlášen 19.8.2012
Přečtené knihy 280
Názory 280
Diskuzní příspěvky 73
Sledující 17
Verrrunka
úroveň založená na uživatelově počtu přečtených knih úroveň založená na uživatelově počtu názorů úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků úroveň založená na uživatelově počtu sledujících uživatelů
 
 

Názory

14.6.2009

Slavné erotické drama o milostném čtyřúhelníku, které v roce 1992 zfilmoval Roman Polanski. Příběh lásky, která přerostla v nenávist. Na lodi plující do Indie se setkají dva páry: Didier a Beatrice, zažívající lehkou nudu z manželského života, a Franz, ochrnutý lékař, se svou mladší, krásnou a provokativní ženou Rebeccou. Franz vypravuje Didierovi do nejintimnějších podrobností svůj příběh zvrácené lásky, která přerůstá v nenávist, a Didier, přitahován Rebeccou, pomalu začíná propadat jejímu kouzlu. Netuší však, kam až ho jeho touha přivede… (anotace)

Jinak… pěkná čuňárna, dalo hodně práce při některých pasážích potlačit návaly nevolnosti. Ale.. tak dokonale napsané, že musím hodnotit jako celkem dobré. Velmi odvážný, až nechutný námět.

14.6.2009

Tak hloupý název, že jsem po tom musela sáhnout:-D další autorka píšící o vztazích a lásce, pořád stejné..

13.2.2011

Další knížka o neurotické třicítce, co nemá plnohodnotný vztah a samozřejmě, že ji to ničí život. Nesmí chybět ani kamarád homosexuál a přítelkyně alkoholička :-D Vlastně se nabízí otázka- proč jsem to vlastně četla, když už předem vím, jaké to bude? Asi zvědavost, že by to konečně mohlo být něco jiného…

14.6.2009

Sbírka povídek, plno sexu a alkoholu, jak jinak u Bukowského.

14.6.2009

Sbírka básní, velmi dobré.

8.7.2009

Výbor ze známých i méně známých textů z divadelních představení, koncertů, studiových nahrávek, i básně úplně nové, které byly napsány pro toto knižní vydání.

14.6.2009

Sbírka šestnácti povídek, každá z nich má dokonalý moment překvapení, málokdy se vám podaří během čtení uhodnout, jak vše skončí.

14.6.2009

Další skvělý román od Deavera. Středoškolačka Geneva Settleová se stala terčem nelítostného profesionálního zabijáka, který ji má z neznámých důvodů zavraždit.Ale Lincoln Rhyme samozřejmě všechno rozluští…:-)

14.6.2009

Když se do francouzské vesnice Lansquenet nad Tannou bůhvíodkud přistěhuje exoticky vyhlížející cizinka, Vianne Rocherová, a otevře si tu prodejnu čokolády přímo proti kostelu, otec Reynaud v ní od počátku vidí vážné nebezpečí pro své stádečko, především nyní, na počátku období půstu, kdy by si lidé měli tradičně odpírat světská potěšení. Kněz proto nově příchozí, v níž odhaluje pokušitelku k hříchu, vyhlašuje otevřený boj. Viannin obchod se najednou stává předmětem tajemné šeptandy, skvělou příležitostí pro donašeče, farizejsky rozhořčené ovzduším hříchu a toužícími se osvědčit jako poslušné ovečky. Na druhé straně krámek je místo, jež neodolatelně přitahuje mlsné jazýčky. Kdo by také mohl odolat tak sladkému pokušení? Za ty dva zdrávasy, které otec Reynaud za porušení půstu nařizuje, to přece stojí! Vianne se však svých odpůrců nezalekne a rozhodne se, že na Velikonoce uspořádá Čokoládový festival. Její plán rozdělí obec na dva tábory. Následuje střet, jenž je církví vyostřen v „čokoládovou bitvu“. Začíná to vypadat, že velebnost církve může být ohrožena pohanskou vášní pro čokoládové opojení. Můžete si být jisti, že při čtení tohoto hravého a možná i trochu uličnického příběhu budete mít bez ustání chuť na čokoládu. Román Čokoláda je literárním požitkem pro všechny smysly.

14.6.2009

Jak to dopadne, když na Silvestra potká čtveřice lidí, co chtějí skočit na beton ze stejného domu, a rozdělí se o pizzu… Vtipné a zároveň smutné, o životě a o smrti, o lásce a zklamání..

« Předchozí 1 8 15 16 17 18 19 20 21 28 Další »