25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

  • Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

missmagie3


Notice: Trying to get property of non-object in /mnt/data/accounts/g/groopcz/data/www/leganto/leganto/app/temp/c-Nette.Template/_0c7f200dede3cfc2a41b5b63f8853374.default.phtml.php on line 16

Profil

Sem tam si něco přečtu.

Naposledy přihlášen 26.10.2011
Přečtené knihy 34
Názory 34
Diskuzní příspěvky 4
Sledující 6
missmagie3
úroveň založená na uživatelově počtu přečtených knih úroveň založená na uživatelově počtu názorů úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků úroveň založená na uživatelově počtu sledujících uživatelů
 
 

Názory

6.3.2010

Velmi skvělá kniha dobře se čte. :-)

15.2.2011

Přečetla jsem za dva dny a radím vám: přečtěte si to také. Parta dětí řaší záhady a pomocí detektivní lupy (přiložené) je můžete řešit s nimi.

15.2.2011

Přečetla jsem za dva dny a radím vám: přečtěte si to také. Parta dětí řaší záhady a pomocí detektivní lupy (přiložené) je můžete řešit s nimi.

1.6.2009

Hororový příběh o pavoucích a upírech.

15.2.2011

Jde o příběh tří dětí, který najdou ve školní zahradě sochu, která jim přijde velmi záhadná a zažijou s ní spoustu dobroduržství. Zábavný a dobrodružný příběh pro děti.

15.2.2011

Čtyři děti, které společně odhalí zločince opadělajícího peníze. Je to velmi nebezpečné dobrudružství ale doukážou případ vyřešit. Čtení pro mladší čtenáře.

20.7.2009

Nwm četla sem to už dávno!!!!

29.7.2009

Kniha je o tom že Darren Shan se s panem Hroozlayem vráti do kočovného obludária. A tam si Darren najde kamaráda Sama a Ervého, který patří do pluku ochránců přírody. A později má kočovné obludárium vystoupení a Ervé se nepozorovaně dostane ke kleci vlčího muže, který má chuť zabíjet. Ervé chtěl vypustit vlčiho muže do přírody a nějak mu to nevyšlo…

15.2.2011

Líza odmítá mluvit. Nechce mluvit ani se svými novými nevlastními bratry Rorym a Jackem, ani s jejich tátou Samem, a dokonce ani se svou mámou. Je naprosto znechucená tím, že teď patří do téhle nové rodiny, a nikdo a nic ji nemůže přimět k tomu, aby začala mluvit. Neobměkčí ji fotbal, pizza ani nový pokoj. Všechno se změní až ve chvíli, kdy se seznámí s novým členem téhle rodiny, který je ještě umíněnější než ona – a má s tím daleko větší zkušenost!

15.2.2011

Vynořil se z jezera…jeho oči září ledovou modří. Z jeho přítomnosti běhá každému mráz po zádech. Jupiter záhadného neznámého čirou náhodou potká a vzápětí v nedaleké vesnici narazí na samé divné věci-čas jakoby se zastavil, ze hřbitova se ozývají tajuplné zvuky a v domech se schovávají děsivé příšery.