25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

  • Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Verrrunka


Notice: Trying to get property of non-object in /mnt/data/accounts/g/groopcz/data/www/leganto/leganto/app/temp/c-Nette.Template/_0c7f200dede3cfc2a41b5b63f8853374.default.phtml.php on line 16

Profil

Začala jsem vyrábět záložky do knížek, můžete se mrknout zde: http://www.facebook.com/media/set/?… nebo zde: http://verrrunka1.rajce.net/Zalozky

pokud budete mít zájem, zašlu v obálce libovolné množství, barvu i druh mandalky :)

Systémová role Moderator
Rok narození 1989
Pohlaví Žena
Naposledy přihlášen 19.8.2012
Přečtené knihy 280
Názory 280
Diskuzní příspěvky 73
Sledující 17
Verrrunka
úroveň založená na uživatelově počtu přečtených knih úroveň založená na uživatelově počtu názorů úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků úroveň založená na uživatelově počtu sledujících uživatelů
 
 

Názory

15.1.2012

Hvězdička za každou povídku, která se mi líbila. To znamená 2/6. Jako nejlepší shledávám Hodinu dospělosti od Pavla Brycze a Hemy a Marlen v Paříži od Jiřího Kratochvila. Jinak mi kniha moc nesedla, povídky mě nebavily. Ono napodobovat něčí styl se většinou nevyplácí… Totiž abyste rozuměli, autoři povídek se snažili napodobit své oblíbené autory. Např.Dutka a Šabach napodobili Kerouaca, Kratochvil Viana atd.

28.1.2012

Do knihy jsem se pustila, protože se chci kouknout na film… Teď nevím, jestli se budu ještě dívat. První dvě třetiny knihy byly fakt nuda, slaďák, nic převratného. Poslední třetina byla už o něco lepší, ale stejně mi to celé přišlo dost nereálné. Kdyby se to celé odehrávalo cca před 50 lety, charakterům hlavních postav bych se možná tolik nedivila, ale tohle bylo jedno velké sci-fi. :-)

31.1.2012

Takové „nenadchne ani neurazí“. Tzv. blogokniha měla zůstati pouze blogem a bylo by lépe.

4.2.2012

Příjemná kniha, zajímavé informace k filmům, typy na výlety a zábava na sobotu do práce v jednom :-) V knize se můžete dočíst zajímavosti o místech, kde se natáčela např. Popelka, Na samotě u lesa, S tebou mě baví svět, Starci na chmelu, Nemocnice na kraji města a další.

24.2.2012

Co vám budu vyprávět, téma je to příjemné, některé fantazie mi opravdu vyrazily dech… ale není zase takové umění posbírat, co si kdo myslí, a vydat to jako knihu. Nečekejte žádné velké umělecké hodnoty :-)

1.3.2012

Čtivé, napínavé, místy i zábavné. Tenhle díl mi ještě nepřišel moc fantasy, uvidíme, co přinesou další :-)

15.3.2012

Další pokračování Ságy prokletých. Čte se to skoro samo, stačí pár volnějších chvil ve škole. Děj má spád, postavy jsou zajímavé. Pro romantiky se najde i trochu těch hřejivých slov a sexu. Trochu jsem čekala nějaké větší drama, už jen podle názvu, ale třeba se dočkám v dalším díle… :-)

29.3.2012

První deník jsem nečetla, nevěděla jsem tudíž, co bych měla čekat. Po knize jsem sáhla jako po novince, hlavně jako po novince od Viewegha. Nejsem jeho fanatická fanynka, nicméně některé jeho knihy mě velmi zaujaly. Takže proč se nedozvědět pár drbů z autorova života? Samotná forma knihy přímo nabádá k tomu číst dál, všechno co je nějak členěné a má řád, se mi čte pěkně a rychle. Tudíž deník jsem měla přečtený za pár dní. Druhá věc je samotný obsah. V podstatě nevidím nic špatného na to, když má někdo peníze, že si je umí užít. Viewegh není evidentně ani držgrešle, v nouzi rád pomůže. Co bych ale nemusela vědět, jsou přesné částky, které nechal v restauraci, v baru či jinde. Přijdu si pak méněcenná a chudá. :-D Celý deník ve mě vyvolal pocit, že je pan autor vcelku zdařilý pijan, se ženou má asi velmi upřímný a zvláštní vztah, když jí nevadí, že se rozněžňuje nad každou prdelkou, která kolem něj projde, a každé roční období si užije minimálně 2 dovolené, což ve mně vyvolává vlnu závisti. :-) To je ovšem můj problém… Místy jsem se trochu ztrácela ve všech těch víc nespecifikovaných jménech, se kterými Viewegh trávil volný čas. A jsem ráda, že trochu vím, jak vznikala Biomanželka, co je práce s korekturou a jaké další akce obnáší povolání spisovatele. Asi si radši vyberu jiný job, piju málo alkoholu :-D Nadhled, se kterým Viewegh snáší kritiku, mi přišel velmi příjemný, pokud teda jen nekecal do deníku. Pro spoustu lidí to bude ztráta času, pro mě příjemný výlet do života spisovatele, i když bez některých detailů bych se obešla… (kupříkladu kdy mistr spí se ženou a kdy masturbuje :-D). Toť asi vše, vykecala jsem se až dost.

13.4.2012

Už mi to přijde všechno na jedno brdo.. Tady teda bylo asi víc sexu a orgií než v předchozích. Konec mě překvapil, poslední stránky stály za to ;-)

29.4.2012

Když pominu to, že se mi Jaroušek líbí hlavně fyzicky, tak ho samozřejmě obdivuji i za jeho pracovní nasazení, zkušenosti a dostatek vkusu. Ke knize jsem se dostala náhodou přes kamarádku. A byla jsem opravdu příjemně překvapená. Jaro píše s lehkostí a zajímavé věci. Dozvěděla jsem se spousty informací ze zákulisí show byznysu, jak těžké a časově náročné je dostat se k takové práci a mimo jiné i zajímavé tipy na kulturní události a knihy. Obecně mám ráda, když se dozvím, co mnou oblíbený člověk čte a co doporučuje, tady se mi navíc Jaro trefil přímo do vkusu. Na rozdíl od jiných knih slavných na mě tato působila skromně a příjemně mi obohatila několik dní. :-)

« Předchozí 1 8 15 21 25 26 27 28 Další »