25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

  • Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Folwar


Notice: Trying to get property of non-object in /mnt/data/accounts/g/groopcz/data/www/leganto/leganto/app/temp/c-Nette.Template/_0c7f200dede3cfc2a41b5b63f8853374.default.phtml.php on line 16

Profil

Systémová role Moderator
Rok narození 1993
Pohlaví Muž
Naposledy přihlášen 5.9.2013
Přečtené knihy 73
Názory 54
Diskuzní příspěvky 12
Sledující 5
Folwar
úroveň založená na uživatelově počtu přečtených knih úroveň založená na uživatelově počtu názorů úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků úroveň založená na uživatelově počtu sledujících uživatelů
 
 

Názory

4.8.2011

Román ze společnosti, která je už jen pomyslný krok od úplného odproštění člověka od jeho hodnot, smyslu života i jeho samostatného myšlení… Román o prozření, o boji za uchování sebe sama… Opravdu skvěle napsáno. Něco z této knihy můžeme nalézt všude, ať už v totalitních režimech, tak třeba i v těch více či méně demokratických…

4.8.2011

Krásně napsaná bajka parodující socialismus, plná povedených narážek… Není co víc dodat, to si musíte přečíst :)

5.8.2011

Klasika klasik, tady asi není moc co dodávat, úchvatný příběh mafiánské rodiny, toho, jak vznikla, její struktury, hodnot, které uznává, to vše ve velmi čtivé formě.

Film je pravděpodobně ještě známější než kniha samotná (alespoň já se k ní dostal přes film).

5.8.2011

Skvěle sepsaný román o několika jedincích, kteří chtějí přežít ve světě, kde většina lidí z ničeho nic přišla o zrak.

5.8.2011

Zajímavé téma v nepříliš podařeném zpracování. Je o možném budoucím světě, ve kterém je snaha co nejvíce potlačit samostatné uvažování člověka, jednou součástí z těchto opatření je i vymýcení knížek a manipulace s historií. Tento svět ani samotný děj není podle mě příliš promyšlený a mám pocit, že celá kniha nakonec jen jednoduše až naivně omýlá sdělení ve stylu „Vše, co máme, jsou knihy.“ Co ale musím uznat je, že knížka je napsaná velmi čtivě.

15.7.2011

Tato kniha mě dost zklamala, detaily kolem světa šifer nejsou domyšlené a v některých ohledech jsou i nesmyslné, k tomu připočtěme až komicky naivní charakter hlavní postavy, narozdíl od Andělů a Šifry jsem se jednoduše řečeno nedokázal ponořit do děje.

15.7.2011

Celá zápletka je o něco slabší než u Andělů a démonů, ale stále vynikající, stále neuvěřitelně čtivé, napínavé, plné zajímavých církevních odkazů a vtipných manipulací s fakty.

15.7.2011

Neuvěřitelně čtivá kniha, do té když se člověk pustí nemůže přestat. Charismatický profesor rozplétá ohromné církevní spiknutí. Nejúžasnější je autorův smysl pro detaily a manipulaci s fakty. Je to kniha, kterou si člověk prostě musí přečíst.

15.7.2011

Vtipné příhody ze života jednoho obyvatele našeho regionu, psané naším jazykem…

Jak to působí na obyvatele ostatních částí republiky netuším :)

(Jedná se o tištěné vydání blogu http://ostravak.bloguje.cz/, knižní vydání má 6 dílů, které si drží celou dobu zhruba stejnou úroveň)

6.6.2011

Kniha má velmi pěknou zápletku, i skvěle vykreslené postavy. I přesto mě ale četba této knihy po většinu doby příliš nebavila…

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 8 Další »