25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

  • Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Antirux


Notice: Trying to get property of non-object in /mnt/data/accounts/g/groopcz/data/www/leganto/leganto/app/temp/c-Nette.Template/_0c7f200dede3cfc2a41b5b63f8853374.default.phtml.php on line 16

Profil

Rok narození 1987
Pohlaví Muž
Naposledy přihlášen 22.2.2017
Přečtené knihy 40
Názory 32
Diskuzní příspěvky 0
Sledující 2
Antirux
úroveň založená na uživatelově počtu přečtených knih úroveň založená na uživatelově počtu názorů úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků úroveň založená na uživatelově počtu sledujících uživatelů
 
 

Názory

15.1.2011

Vynikající kniha pro představu co to znamená totalita. Člověka to donutí přemýšlet o svobodě a vážit si společnosti ve které žije (a být mnohem citlivější na témata týkající se cenzury apod.).

15.1.2011

Asi nikdy jsem se necítil při knize tak „klaustrofobně“. Kniha ve mě zanechala opravdu hluboký dojem, skvělý nápad, úžasně čtivá kniha.

15.1.2011

Naprosto geniální! Komix mě úplně vtáhl a doslova jsem ho zhltal. Pokud se chcete dozvědět něco o holocaustu z pohledu jednoho relativně obyčejného polského žida, doporučuji! Budete fascinováni skrýšemi, které si židé vymýšleli, a zdrcení každodenní krutostí a absurditou koncentračních táborů, abyste průběžně začali chápat, jak nešlo přežít holocaust bez doživotního poznamenání…

21.1.2012

Velmi zajímavá komiksová reportáž o Palestině. Troufám si říct, že velmi kvalitně dokáže přiblížit pohled na blízkovýchodní konflikt z pohledu běžného Palestince, což je pohled pro běžného středoevropana velmi neobvyklý. Přes média je normálně rozhodně vidět konflikt jinak a spíše z izraelského pohledu. Tady člověk může sledovat příběhy obyčejných lidí a jejich totální bezmoc ve stávající situaci a člověk se tak nějak ujistí v bezvýchodnosti tohoto desetiletí trvajícího konfliktu.

21.1.2012

Neuvěřitelně naturalistický komiks líčící skutečné události etnických čistek tisíc kilometrů od nás ani ne před dvaceti lety. Místy mi se mi z toho dělalo až špatně, ale to je přesně to co by měl člověk cítit při poznávání váležného života Goražde, které málem potkal osud Srebrenice a Žepy. Neskutečný zážitek! Doporučuji!

21.1.2012

Komiksový román ze Sarajeva. Nejlépe poslouží jako základním zorientování se v tom, jak to chodilo při obraně Sarajeva. Bohužel jsem četl těsně po Bezepčné zóně Goražde, kdy Šíbr byl jen čajíček a prostě nemohl ve srovnání s fascinujícně krutým Goražde zaujmout.

22.1.2012

Po všech stránkách dobrá kniha. Humor, odkazy na byrokracii, zajímavé nápady.

22.1.2012

Vynikající, vtipné a ještě o vlas lepší než skvělý film!

22.1.2012

Velmi čtivě napsáno, zajímavé okno do pravděpodobného stylu života ve Starověkém Egyptě.

22.1.2012

Krátké, ale přesto bezkonkurenční! Epické! Dokonalé!

« Předchozí 1 2 3 4 Další »