25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

  • Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

Tygřík


Notice: Trying to get property of non-object in /mnt/data/accounts/g/groopcz/data/www/leganto/leganto/app/temp/c-Nette.Template/_0c7f200dede3cfc2a41b5b63f8853374.default.phtml.php on line 16

Profil

Knihy jsou němí učitelé.

Naposledy přihlášen 17.8.2008
Přečtené knihy 18
Názory 18
Diskuzní příspěvky 0
Sledující 1
Tygřík
úroveň založená na uživatelově počtu přečtených knih úroveň založená na uživatelově počtu názorů úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků úroveň založená na uživatelově počtu sledujících uživatelů
 
 

Názory

12.8.2008

Velmi pěkně napsaná kniha. Sice mi chvílí trvalo, než jsem se do ní začetla, ale pak se četla dobře. Až teda na části, kde autor popisoval strany, jejich konflikt a válku. To mi připadalo nudné a nezáživné. U téhle knížky mně běhal mráz po zádech. Stojí za to, si ji přečíst. Dávám 4/5.

13.8.2008

Moje první knížka od Dana Browna. Rozhodně zaujme jak svým příběhem, tak napětím, které nám nedovolí odtrhnout se od knížky. Po přečtení si člověk říká: a nemůže to být pravda. Filmové zpracování je povedené, nicméně knížka je lepší. Dávám 4/5.

13.8.2008

Lehké oddychové čtení, které zaujme množstvím rozhovorů a nenuceným humorem. Možná může dělat problémy zapamatovat si vztahy, ale jinak se knížka čte dobře. Film jsem bohužel zatím neviděla. Dávám 4/5.

12.8.2008

Tato dlouhá knížka (myslím kolem 720) stran popisuje život a okupaci Polska za 2. světové války. Autor podle mě píše velmi dobře, používá cizí slova a větu dokáže rozepsat na celý odstavec. V knize se několikrát vrací k údalostem v minulosti, takže někdy může být problém se v tom vyznat. Četlo se mi to dobře, až na některá slova, kterým jsem nerozumněla. Dávám 5/5.

13.8.2008

Vynikající knížka, která pokud máte rádi tento netradiční humor, vás jistě zaujme. Není těžké se začíst do tohohle poutavého a netradičního příběhu muže, který má svůj svět a hlavní velmi zvláštní matku. Četla se mi dobře a rozhodně si přečtu i další knihy od Johna Irvinga. Dávám 5/5.

12.8.2008

Malý princ je moje nejoblíbenější kniha. Tuhle knížku můžu přečíst několikrát a neustále na ní nacházím něco nového a krásného. Kouzlo spočívá v tom, že se musí číst mezi řádky. Na Malém princi je nádherná ta jeho dětská naivita a přitom je moudřejší než kdejaký dospělý. Dávám 5/5.

13.8.2008

Čtivá a velmi napínavá kniha. Hlavní (anti)hrdina je díky své nemotornosti už na první pohled sympatický. Někdo sice může vytknout, že si autor až příliš vymýšlí, ale i přesto je to moc dobrá kniha, kterou by si měli přečíst ti, co mají rádi napětí. Líbila se mi více než Šifra mistra Leonarda. Dávám 4/5.

13.8.2008

Moje oblíbené dílo od Shakespeara. Od začátku knihy sledujeme intriky , které byly typické pro tuto dobu na královském dvoře. Hamlet se zachová chladně, když se dozví o vraždě svého otce a začne připravovat svoji pomstu. Ta přijde až ve vrcholném závěru, kdy dojde k zabití několik hlavních postav, což je typické pro Shakespeara. Vynikající knížka, dávám 5/5.

13.8.2008

V této knížce najdeme pěkný realistický popis anglického života v 19. století. Kniha se četla dobře, ale přeci jen mi tam možná chybělo více napětí. Kniha je autobiografií. Dávám 3/5.

13.8.2008

Dobrý historický román ze středověké Anglie. Autor zdařile popisuje, jak rytířský turnaj, tak různé boje, včetně dobývání hradu. Není zde opomenuta ani láska. Pro milovníky staré Anglie a historických románů tuto knížku mohu jen doporučit. Dávám 3/5.

« Předchozí 1 2 Další »