25. 9. 2016 Převzato CBDB V budoucnu bude zřejmě možný převod účtu přímo na ČBDB.
Provoz bude ukončen k 31. 8. 2016.

Ceníme si vašeho zájmu a aktivity, kterou se podařilo vytvořit nezanedbatelné množství zajímavého obsahu. Bohužel není pro nás dále smysluplné (a možné) tento web nadále provozovat, a proto bude k 31. 8. 2016 jeho provoz ukončen.

  • Pro export dat navštivte svůj profil (po přihlášení), kde si můžete exportovat názory a poličky.
  • V případě problémů či jiných dotazů nás kontaktujte na adrese: info@leganto.cz.
  • Jako alternativu můžete pro české a slovenské knihy doporučujeme využít ČBDB
    (Českou bibliografickou databázi).

S1M0NE


Notice: Trying to get property of non-object in /mnt/data/accounts/g/groopcz/data/www/leganto/leganto/app/temp/c-Nette.Template/_0c7f200dede3cfc2a41b5b63f8853374.default.phtml.php on line 16

Profil

„V den, kdy lidé pojedou v první třídě a literatura v nákladním vagonu, bude se světem nadobro konec.“ G.G.M.

Moje internetové doupě: www.s1m0ne.fangtasia.cz

Systémová role Moderator
Pohlaví Žena
Naposledy přihlášen 23.4.2016
Přečtené knihy 263
Názory 255
Diskuzní příspěvky 115
Sledující 19
S1M0NE
úroveň založená na uživatelově počtu přečtených knih úroveň založená na uživatelově počtu názorů úroveň založená na uživatelově počtu diskuzních příspěvků úroveň založená na uživatelově počtu sledujících uživatelů
 
 

Názory

24.7.2009

Sbírka neznámých povídek od známých autorů. Jsou to převážně zapomenuté povídky, které vycházely v časopisech a nedostalo se jim do té doby knižního vydání. I když u většiny povídek chápu, proč je nikdo už dávno nevyhrabal. Knížka jsem četla asi skoro rok a pořád jsem jí odkládala. Ze všech povídek není snad ani jedna, která by mě opravdu zaujala a utkvěla na dlouho v paměti.

13.2.2010

Fenomén po kterém teď už ani pes neštěkne :-)

13.2.2010

Dobrodružství na koních.

3.4.2009

Rozhodovala jsem se mezi „špatné“ a „průmerné“. Kniha mě nijak moc nezuajala. Je to příběh proroka Eliáše a hlavně o jeho víře v Hospodina proložený i úryvky z Bible. Tohle téma mě nijak moc nezaujalo.

9.1.2009

Nápad knihy je rozhodně dobrý ten mě zaujal, ale kniha samotná mě zklamala. Nějak se mi nelíbilo jak je to napsané, ani s jednou postav jsem moc nesympatizovala ani chvílemi nechápala jejich chování. A když PV Bránský už po strpoadesáte opakuje kde jsou ti „normální, dobří a spravedliví lidé“ začne vás to nudit. A závěr knihy…nějak jsem nepochopila.

6.5.2009

Rozhodovala jsem se mezi 3 a 2 hvězdičkami. Pokud bych tuhle knihu četla pouze samotnou (nezávisle na prvním díle) nejspíš bych ji ozanačila jako dobrou. Ale po prvním (podle mě mistovském) díle je tahle kniha velkým zklamáním. A ten konec? no hrůza. Nejspíš autor nevěděl jak to zakončit. Plno věcí je tam nedořešených a s prvním dílem se to prostě vůbec nedá srovnávat. A co je sakra ten anagram POKLAD OKEN, přišel na to někdo nebo to je jen vymyšlené??

18.8.2008

Jsem velká fanynka Kinga a Barkera jsem si chtěla přečíst proto, že o něm sám King tvrdí, že je to budoucnost hororu. Mě osobně ale jeho kniha nenadchla, příběhu jsou většinou dost nechutné. Vím, že o to v hororech jde. Ale třeba v Kingovo knihích to tak není, tam je hlavně zajímavý příběh. V knize krve to není ani o příběhu jako o krvyi, mase a mrtvolách či obludách, což mě moc nenadchlo. Prostě Barkoer se s Kingem vůbec nedá srovnávat.

23.8.2008

Román o nafoukaných snobáckých princeznách, které si navzájem přebírají kluky, dělají si naschvály a hlavně DRBOU! Na přebalu stojí: Sex ve městě pro teenagery, což asi odpovídá.

26.2.2009

Hlavní myšlenka knihy je dobrá (dobro a zlo uvězněné v jendom těle) ale jako čtení mě to nějak moc nebavilo.

« Předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27 Další »